Selected:

BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN…

29.00 

BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN – looduslik abi valu korral

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv Boswellia + Liposoomne kurkumiin tootes
Kurkumiin (Curcuma longa):

 • pakub tuge immuunsüsteemile;
 • aitab säilitada vastupanuvõimet allergia korral;
 • toetab südame tööd, vereringet ja närvisüsteemi talitlust.

India viirukipuu (Boswellia serrata):

 • toetab liigeste tervist ja aitab seedetrakti vaevuste korral;
 • aitab kaitsta soolestiku tervist, rahustab ja stabiliseerib soolestikku ning seedetrakti limaskesta.
(1 ülevaade)

29.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

1 – 3 kapslit

Boswellia Serrata ekstrakt

200 – 600 mg

Liposoomne kurkumiini kompleks

200 – 600 mg

BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN

Boswellia serrata toetab optimaalset liigeste tervist ja heaolu.

Boswellia India viirukipuul (Boswellia serrata) on oluline koht traditsioonilises meditsiinis, eriti Ayurvedas. Seda on kasutatud erinevate terviseprobleemide korral, näiteks liigeste tervise toetuseks ja seedetrakti vaevuste korral. Boswellia serrata aitab kaitsta soolestiku tervist, rahustab ja stabiliseerib soolestikku ning seedetrakti limaskesta.
Boswellia serrata on troopiline puuliik, mis kasvab peamiselt India ja Pakistani kuivades mäestikes ja kivistes piirkondades. See taim on tuntud oma vaigu poolest, mida nimetatakse viirukiks ja mida on traditsiooniliselt kasutatud nii meditsiinilistel kui ka religioossetel eesmärkidel. India viirukipuu vaik on tuntud oma lõhna ja suitsuse aroomi poolest ning kasutatakse traditsioonilises viirukitööstuses.
Viiruki saamiseks tehakse puukoorde sisselõiked, misjärel piimjas vaik välja voolab ja õhu ning päikese käes tardub. Vaik omandab kollaka, punaka või pruunika värvuse. Viirukivaik sisaldab oma omadustelt olulisema koostisainena boswellia happeid, lisaks veel eeterlikku õli, polüsahhariide, terpeene.

Kurkum (Curcuma L.) on antioksüdant, mis pakub tuge immuunsüsteemile ja aitab säilitada vastupanuvõimet allergia korral. Kurkum toetab südame tööd, vereringet ja närvisüsteemi talitlust.

Liposoomse kurkumiini puhul on kurkumiin (kurkumis leiduv aktiivne ühend) ümbritsetud liposoomidega. Liposoomid on väikesed rasvamolekulid, mis moodustavad ümbrise, kaitsevad ainet ja aitavad sel paremini organismi rakkudesse transportida.

Liposoomse kurkumiini eelised

 • Parem imendumine: üks peamisi eeliseid liposoomse kurkumiini puhul on selle suurenenud imendumine organismis. Tavaline kurkumiin on rasvlahustuv ühend, kuid selle imendumine seedetraktis võib olla piiratud. Liposoomid aitavad kurkumiinil liikuda seedetrakti barjääridest läbi ning jõuda suuremal osal ainel vereringesse ja rakkudesse.
 • Väiksem annus: kuna liposoomid aitavad suurendada kurkumiini imendumist, läheb vaja väiksemat annust liposoomset kurkumiini võrreldes tavalise kurkumiiniga, et saavutada sama mõju.
 • Vähendatud seedetrakti ärritus: mõnedel inimestel võib tavaline kurkumiin seedetrakti tundlikkust suurendada ning põhjustada ärritust või seedehäireid. Liposoomne kurkumiin aitab vähendada seedetrakti ärritust, kuna liposoomide ümbris toimib kaitsebarjäärina, vähendades otsest kokkupuudet seedetraktiga.
 • Suurem stabiilsus: liposoomide kasutamine aitab ära hoida kurkumiini lagunemist seedetraktis. Seega jõuab suurem osa kurkumiini aktiivsena rakkudesse.

 

KOOSTISOSAD: India viirukipuu (Boswellia Serrata) ekstrakt 6-10:1 (Boswellia happeid min 65%); liposoomne kurkumiini kompleks [maltodekstriin, kurkum ehk kollajuur (Curcuma L.) ekstrakt (kurkuminoide min. 18 %), niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiini fosfolipiidid]; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsli kest); paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad. 

MANUSTAMINE: 1 kuni 3 kapslit päevas koos rasvu sisaldava toiduga.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Ei ole soovitav kasutada raseduse ja imetamise ajal. Toode võib mõjutada vere hüübimist, mistõttu tuleb olla ettevaatlik vere hüübimishäirete korral, vere hüübimist mõjutavate ravimite (nt antikoagulandid) kasutamisel ning enne või pärast kirurgilist protseduuri. Ravimite kasutamisel konsulteerida arsti või apteekriga.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 44 g

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Boswellia_Boswellia_serrata_India_viirukipuu_viirukiõli_Viiruk_Boswellia_vaik_Frankicense_Boswelliinhapped

BOSWELLIA SERRATA EHK INDIA VIIRUKIPUU – selle imelise taime kuulsusrikas ajalugu, kasutusalad ja tervisemõjud

Boswellia serrata vaik, mida tuntakse ka kui India viirukit, on Boswellia serrata puust (India viirukipuu) saadud imeliselt lõhnav vaiguks tardunud puumahl (ingl francisense), mis võib suukaudselt manustatuna aidata toetada seedetegevust ja mõjuda hästi ka liigestele.  Aga, need ei ole Boswellia ainukesed tervisekasud ja Boswelliat ei kasutata ka ainult seespidiselt.  Boswellia serrata vaiku teatakse nii

Loe rohkem

ECOSH’i toidulisandite kvaliteedist

ECOSH on esimene eestimaine tunnustatud väetoidulisandite ja vitamiinide tootja ning müüja maailmas. Et olla meie klientide ja koostööpartnerite jaoks võimalikult läbipaistev ja usaldust loov, toome teieni põhjaliku ülevaate meie toodete päritolust, kvaliteedist, protsesside selgusest ja nähtavusest ning meie väärtustest ja põhimõtetest.  ECOSH’i toodete päritolu, kvaliteet ja kontrollitus ECOSH on kiirelt kasvav Eesti esimene toidulisandeid

Loe rohkem

Toote info

Päevane annus sisaldab

1 kapsel – 3 kapslit

Boswellia Serrata ekstrakt
200 – 600 mg
Liposoomse kurkumiini kompleks
200 – 600 mg
% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Koostisosad

India viirukipuu (Boswellia Serrata) ekstrakt 6-10:1 (Boswellia happeid min 65%); liposoomne kurkumiini kompleks [maltodekstriin, kurkum ehk kollajuur (Curcuma L.) ekstrakt (kurkuminoide min. 18 %), niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiini fosfolipiidid]; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsli kest); paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad.

TOOTE KOGUS

90 taimset kapslit, netokaal 44 g

 1. Füüsilise koormuse korral (nt trauma ja liigeste vaevused)
 2. Vaimse pinge korral (nt väsimus, valutav pea)
 3. Külmetusperioodi ajal (immuunsuse toetuseks)

Kuidas?

1 kuni 3 kapslit päevas koos rasvu sisaldava toiduga.

Millal?

Parim aeg boswellia ja kurkumiini võtmiseks on kas hommikul, lõunal ja/või õhtul pärast sööki. Kui magu ei ole tundlik, võib toidulisandit võtta ka tühja kõhu korral.

Miks?

Pakub tuge kogu immuunsüsteemile; toetab südame tööd, vereringet ja närvisüsteemi talitlust ja liigeste tervist; rahustab ja stabiliseerib soolestikku ning tänu liposoomsusele tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Ecosh Boswellia + liposoomne kurkumiin püsib 100%-liselt tõhusana vähemalt 2 aastat alates tootmiskuupäevast. Aegumiskuupäev on märgitud iga toote peal. Ei vaja külmkapis hoidmist.

India viirukipuul (Boswellia serrata) on oluline koht traditsioonilises meditsiinis, eriti Ayurvedas. Seda on kasutatud erinevate terviseprobleemide korral, näiteks liigeste tervise toetuseks ja seedetrakti vaevuste korral.

Boswellia serrata aitab kaitsta soolestiku tervist, rahustab ja stabiliseerib soolestikku ning seedetrakti limaskesta. Boswellia serrata on troopiline puuliik, mis kasvab peamiselt India ja Pakistani kuivades mäestikes ja kivistes piirkondades. See taim on tuntud oma vaigu poolest, mida nimetatakse viirukiks ja mida on traditsiooniliselt kasutatud nii meditsiinilistel kui ka religioossetel eesmärkidel. India viirukipuu vaik on tuntud oma lõhna ja suitsuse aroomi poolest ning kasutatakse traditsioonilises viirukitööstuses.

Viiruki saamiseks tehakse puukoorde sisselõiked, misjärel piimjas vaik välja voolab ja õhu ning päikese käes tardub. Vaik omandab kollaka, punaka või pruunika värvuse. Viirukivaik sisaldab oma omadustelt olulisema koostisainena boswellia happeid, lisaks veel eeterlikku õli, polüsahhariide, terpeene.

Toote unikaalsed eelised

Boswellia

Kurkumiin

Vaata, mida teised tootest räägivad

Miks valida liposoomne toode?

Liposoomid aitavad toimeaineid viia otse sihtrakku

Tänu oma unikaalsele struktuurile võivad liposoomid suunata toimeaineid otse sihtrakkudesse või -kudedesse, suurendades seeläbi toidulisandi efektiivsust ja vähendades potentsiaalset kõrvaltoimete riski.

Liposoomsed vitamiinid, mineraalid ja teised toitained on paremini imenduvad.

Liposoomsete vitamiinide imendumise kiirus on võrreldes passiivsete ainetega kuni 8 korda suurem. Passiivsed ained vajavad organismis toimimiseks lisareaktsioone. Liposoomseid ja bioaktiivseid aineid suudab organism aga kergemini omastada.

Liposoomid kaitsevad toitaineid lagunemise eest.

Liposoomide valmistamiseks kasutatakse tipptehnoloogilist liposomaalse kapseldamise meetodit. Sarnaselt rakumembraanidele on toitained mähitud 2-kihilisse fosfolipiidmembraani, mis kaitseb neid seedesüsteemis hävinemise ning maomahlade eest.

Liposoomne tehnoloogia pikendab toimeaine vabanemise aega.

Liposoomide struktuur võimaldab toimeaine püsivamat vabanemist vereringesse, tagades selle ühtlasema ja pikaajalise kohaloleku kehas. Kuna toimeaine on liposoomi ehk rasvakera sees, peab rakumembraan seetõttu aeglustama toimeaine liikumist ja hajumist rakku ning vereringesse.

Mis on liposoom?

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Unikaalne liposoomtehnoloogia – tõhus imenduvus ning suurem toitainete kättesaadavus

Kiiresti arenev liposomaalse kapseldamise tehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid ja mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini omastatavaks. See on võimalik tänu liposoomi lipiidide kaksikkihile, mis on struktuurilt ja koostiselt sarnane inimese keharakke katva membraaniga. Liposoomid on tuntud ka oma kõrge biosaadavuse poolest, mis tähendab, et organism saab kätte rohkem toitaineid kui näiteks tablettide kujul olevatest toidulisanditest.

Liposoomsed toidulisandid

Maksimaalne imendumine tänu fosfolipiid-kaksikkihile

Toote arvustused

23 hinnangut
4/5
John Doe
John Doe
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ecoshi kvaliteet

Loe seotud artikleid

Tutvu meie teiste liposoomsete toodetega

KKK

Peamine erinevus seisneb toimeaine kohaletoimetamise efektiivsuses. Vastavalt inimese organismi seisundile võib tavaliste toidulisandite toimeainete kohaletoimetamine jääda nõrgaks. Liposoomid aga kaitsevad toimeainet seedetrakti mõjude eest, suurendades toimeaine kättesaadavust ja imendumist kehas.

Võrreldes tavaliste toidulisanditega võivad liposoomsed toidulisandid tänu uudsele tehnoloogiale pakkuda paremat imendumise määra ja bioaktiivsust. Kui sinu organismi seisund vajab efektiivseimat/paremat toimeaine kättesaadavust, võivad liposoomsed toidulisandid olla parim valik.

Nagu kõikide toidulisandite puhul, võivad ka liposoomsed toidulisandid põhjustada mõnedel inimestel kõrvaltoimeid. On oluline järgida soovitatud annustamisjuhiseid ja konsulteerida tervishoiutöötajaga, kui sul on mure liposoomsete toidulisandite võtmise või võimalike koostoimete pärast teiste ravimite või toidulisanditega.

Liposoomseid toidulisandeid tuleb hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Alati järgige toote etiketil olevaid hoiustamisjuhiseid, et tagada toote parim võimalik efektiivsus ja säilivusaeg.

Boswellia + Liposoomne Kurkumiin

Toidulisand

BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN – looduslik abi valu korral

1 Responses
4/5

Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv Boswellia + Liposoomne kurkumiin tootes
Kurkumiin (Curcuma longa):

 • pakub tuge immuunsüsteemile;
 • aitab säilitada vastupanuvõimet allergia korral;
 • toetab südame tööd, vereringet ja närvisüsteemi talitlust.

India viirukipuu (Boswellia serrata):

 • toetab liigeste tervist ja aitab seedetrakti vaevuste korral;
 • aitab kaitsta soolestiku tervist, rahustab ja stabiliseerib soolestikku ning seedetrakti limaskesta.

29.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinna piires toob Ecoshi Väekuller Sinuni tellimuse 24h jooksul!

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

PAKENDAMISE VÕIMALUSED

25 või 50 purki karbis

Tootekaart Prindi

1 arvustus tootele BOSWELLIA + LIPOSOOMNE KURKUMIIN – looduslik abi valu korral

 1. Helin (toote omanik)

  Mina olen paar nädalat neid kapsleid võtnud ja juba tunnen, et põled on paremad. Usun sellesse lisandisse. Aitäh!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

×

Ostukorv

´