Eelmisel aastal (2019) valge lume tulekuga tekkis Ecoshi rahva südames suur soov teha midagi ilusat nii lastekodu laste kui tänuväärset tööd tegevate töötajate heaks. Selleks valisime välja Viljandi lastekodud (SA Perekodu), kus elab 7 perekodu peale 39 last vanuses 1-18 eluaastat, et kinkida neile nii Ecoshi tervisetooteid kui rahalise panuse. Toetusraha kogusime koos Sinuga armas Ecoshi toodete austaja. Igalt 2019 aasta detsembrikuus ecosh.ee e-poest tehtud ostult andsime meie 50 senti Viljandi lastekodulaste toetuseks. Toetusraha ja tervist turgutavad tooted andsime lastekodule üle selle aasta alguses (2020).

Meie suureks ja  rõõmsaks üllatuseks tegid Viljandi Perekodu töötajad meile toodete kasutamisest väga südamesse mineva tagasiside kirja.  Soovime seda jagada ka siin, sest aitasid just Sina ju sellele kõigele kaasa! 🙂

SA Perekodu

Viljandi Perekodu tagasiside

Tagasiside vitamiinidest on positiivne. Lapsed ja kasvatajad on terved ja rõõmsad. Kevadväsimust ei ole täheldanud. Sööme jätkuvalt C ja D vitamiini ning loodame ka jääda terveks. Üheks positiivsemaks näitajaks on kindlasti tugevam immuunsus. Varasematel aastatel on kimbutanud ikka mõni külmetushaigus või leviv viirus, siis sel aastal on tervis tugevam ja meie majas pole kordagi keegi haigestunud. Sama võib öelda ka laste kohta. Oleme andnud väiksematele lastele sügisest Sipelgapuu koore tilkasid ja ka nemad on püsinud terved. Samuti on Sipelgapuu koore manustamisel jäänud vähemaks ühe kasvataja liigesevalud. Ka pole sel aastal kevadväsimust, vitamiinid on teinud erksamakas. Ka seedimisele on toidulisandid hästi mõjunud, kõht käib paremini läbi ja on kergem olla. Meie maja kasvatajad on kindlasti huvitatud ka edaspidisest tarbimisest.

Seoses Ecosh vitamiinide tarbimisega, on kasvatajad ja lapsed pannud tähele, et ei ole kevadväsimust, immuunsus on tugevam ja nii lapsed kui ka kasvatajad on siiani terved olnud. Mõnel kasvatajal on seedimine paremaks läinud.

Meie maja kasvatajatest ja lastest ei ole sellel aastal mitte keegi haige olnud, isegi mitte nohus. Kroonilised haigused on muret tekitanud, aga väga hulluks ei ole läinud. Väga tugeva antibiootikumikuuri ajal võetud Ecobiotic probiootikumid päästsid kohe kindlasti suurematest kõhuprobleemidest. Veebruaris oli tunne, et peremaja lastel hakkab tervis nõrgenemise märke näitama, siis sai Pau D´Arco e sipelgapuu koore kapsleid tarvitama hakatud ja paha tunne läks üle ning keegi otseselt haigeks ei jäänud. Üle mitme aasta oli kevadel korras nii kasvatajate kui laste D-vitamiini näit. Igapäevaselt tarvitasidki lapsed ja kasvatajad just D-vitamiin ja C-vitamiini, kõike muud tarvitati vastavalt enesetundele. Usun, et meie hea enesetunne sellel kevad-talvel on suuresti tänu Ecochi toodetele.

Toimest ei oska küll ju midagi arvata, aga väga õigel ajal jõudsid meieni. Kunagi varem pole C-vitamiini võtmine nii muretult käinud. Nüüd ei pea meeldegi tuletama. Miinuseks see, et kapsel on väikeste laste jaoks natuke suurevõitu.

Meie pere lapsed alustasid sellekevadist vitamiinikuuri Ecoshi vitamiinidega. Meie lapsed on igal kevadel vitamiine tarvitanud ja olid teadlikud vitamiinide vajadusest ning kasulikkusest. Kuid selle firma tooteid nad varem tarvitanud ei olnud ja seal hulgas olid ka mõned vitamiinid mida nad enne kasutanud ei olnud. Saime kaasa ka vitamiine tutvustava raamatu ja tänu sellele said lapsed lugeda iga toote täpsustavat informatsiooni. Kõige suurem uudis ja huvi oli neil sipelgapuu koorest tehtud vitamiini vastu. Kuna see vitamiin on just immuunsust toetav vitamiin, siis praegusel viiruste ajal on see kindlasti hädavajalik. Samuti oli abi kindlasti rauakompleksist, kuna osadele meie lastele on see arsti poolt ka määratud. Usume, et Ecosh vitamiinid andsid juurde meie lastele elurõõmu ja vastupidavust, mida just sellel kevadel on eriti vaja.

Ecosh toidulisandeid kasutavad enamus pere kasvatajaid ja lapsi. Oleme väga tänulikud võimaluse eest tarvitada naturaalseid ja kvaliteetseid vitamiine.

Kasvatajate kogemused

M: Saadud toidulisanditest leidsid kohe kasutust C-vitamiin, sipelgapuukoore kapslid, D-vitamiin ja Boulardii. Jagasin neid ka oma lastele ja noorim tütar, kes on alati vältinud D-vitamiini kapslite neelamist, tarbib tilkasid hea meelega. Vanem tütar, keda on terve elu kimbutanud probleemid, mida tekitab aeglane seedimine, sai üsna tõhusat leevendust Boulardii tarbimisel. Kõik muud variandid seedimist kiirendada ja tõhustada olid varasemalt ära proovitud. See oli meie jaoks küll tänuväärne leid! Usun ka seda, et C-vitamiini ja sipelgapuukoore tarvitamine on igati kaasa aidanud kevadise külmetuse ja väsimuse eemalehoidmisel. Selline kuur praeguses eriolukorras oli igati vajalik turgutus. Probiootikumid andsin oma isale, kes pidi just antibiootikumikuuri läbi tegema. Aitäh!

R: Ka mina kasutan neid tervist turgutavaid tooteid. Olen toodetega väga rahul. Hea on võtta D-vitamiini tilkadena. C-vitamiini võttes oli tunda, et energiat on palju rohkem. Hetkel on ka kindlasti kasu sipelgapuukoore kapslite võtmisest, ringiliikuva viiruse tõttu.

K: Olen erinevaid Ecosh´i toidulisandeid tarvitanud 3 kuud. Reisil oleku ajal ja pärast reisi tarvitasin Eco-Biotic probiootikume- püsisin terve ja enesetunne oli suurepärane. Paralleelselt probiootikumidega võtsin D-ja C-vitamiini. Mulle väga meeldib, et D-vitamiin on maitsetute tilkadena! Mulle ei meeldi võtta D-vitamiini pärleid, samuti ei sümpatiseeri „õli-maitselised“ tilgad, seetõttu on Ecoshi´i kookosõliga D-vitamiin minu jaoks ideaalne valik. Hetkel tarvitan organismi vastupidavuse tõstmiseks ja immuunsüsteemi hoidmiseks sipelgapuukoore kapsleid. Usun nende kasulikku toimesse. Olen nende kuude jooksul ühel korral haigestunud nohusse, mis möödus tavapärasest kergemini ja kiiremini (haigestusin peale lennureisi, ilmselt tugeva konditsioneeri tõttu). Lähiajal kavatsen ära proovida B-vitamiinide kompleksi ja kurumiini lisandid. Kindlasti soovitan vitamiine ka oma tuttavatele. Olen väga tänulik, et saime võimaluse proovida erinevaid kvaliteetseid toidulisandeid. Eriti praegusel- koroonaviiruse leviku ajal.

Ka teised kasvatajad nõustusid sellega, et praegusel aastaajal ja eriolukorras on tervise tugevdamine ja turgutamine igati asjakohane Ecosh´i kvaliteetsete toidulisanditega.

Oleme toidulisandeid ka lastele andnud. Enamus lapsi on vitamiinide tarvitamise ajal terved püsinud. Kui meie pere 2-aastane ei olnud nõus Apotheka D-vitamiini tilkasid võtma, siis Ecosh´i kookosõliga D-vitamiini tilkasid võtab ta suurima rõõmuga. Antibiootikumi kuuri ajal andsime lapsele probiootikumi lisaks. Igapäevane D-ja C-vitamiini tarvitamine on laste organismi vastupanu võimet tõstnud.

Tänades lapsed ja kasvatajad

(Pildid SA Perekodu Facebook ja Pexel)

Loe ka: Vitamiinid – miks, millal ja millised?
Vaata ka: Ecosh’i kodumaised vitamiinid

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´