Tahame või mitte, aga kui meedias mainitakse, et koronaviirus on jõudnud Eestisse, ajab see ihukarvad korraks püsti küll. Seda sisemist ärevust saab aga edukalt maandada, kui võtta ette ennetavaid samme ja tugevdada immuunsüsteemi. Tunne, et olen enda ja oma lähedaste heaks midagi konkreetset ära teinud, loob hinge rahu ja kindlustunnet.

Millist 5 ennetavat sammu astuda, et tugevdada immuunsust ja kaitsta end viiruste eest? 

1. PESE KÄSI – oled tööl, koolis või kodus, kätepesemine on esimene väga oluline ennetav samm. Peale kätepesu seebiga kreemita käed. See loob kätele kaitsva kihi, mis kaitseb nahka uute viiruste ja halbade bakterite sissetungi eest, sest pidev kätepesu seebiga kuivatab nahka ja kuivanud naha pragudest võivad uued patoloogid sisse tungida. 

2. PUHKA JA MAGA PIISAVALT – suur väsimus ja stress on peamine põhjus, miks viirus pääseb organismi laastama. Stress hapestab keha, kasutab ära kõik keha kaitsvad antioksüdandid ja nõrgestab immuunsüsteemi vastupanuvõimet. Puhkus, hea uni ja lõõgastavad tegevused aitavad taastada organismi jõuvarusid. 

3. TOITU TERVISLIKULT – organism toodab keha kaitsvaid antioksüdante toitaineterikkast toidust. Seega ole kindel, et Su toidulaud koosneb olulistest antioksüdantsetest vitamiinidest ja mineraalidest nagu:

  •  A, C, E, P (bioflavonoidid) vitamiinid– puuviljad, aedviljad, juurviljad, pähklid (eriti brasiilia ja kreeka pähklid), maitsetaimed nagu küüslauk, sibul, oregano, ingver;  
  • mineraalid nagu tsink (Zn),  seleen (Se) – nt mereannid, idud, kvaliteetne loomaliha, kakao; 
  • taimsed antioksüdandid  – küüslauk, sibul, ingver, kurkum, võilill. Marjad nagu arooniad, mustikad, astelpajud, goji-marjad.

Kurkum ja kurkumist välja ekstraheeritud kurkumiin sisaldab rikkalikus koguses tervendavaid antioksüdante, vitamiine nagu C, E ja K vitamiini ning on üks enim uuritud antioksüdatiivne ravimtaim maailmas. Kurkumis leiduv K-vitamiin on keha võimsama antioksüdandi glutatiooni stimuleerija. Glutatioon on lihtne molekul, mis koosneb kolmest aminohappest – tsüsteiinist, glütsiinist ja glutamiinist. Glutatioon sisaldab väävlirühma, mis aitab kehas olevad kahjulikud toksiinid, vabad radikaalid ja isegi raskemetallid siduda ja kehast välja viia.

Võililles sisalduvad mõruained on organismile äärmiselt kasulikud ergutades mao ja seedenäärmete tegevust soodustades nii toidu seedimist. Võilill ületab mis tahes aedvilja temas sisalduvate toitainete rikkuse poolest. Taim sisaldab endas näiteks mitmesuguseid orgnismile vajalikke happeid (nt amino- ja rasvhappeid), suhkruid (nt inuliini – inuliini lagunemisel soolestikus moodustub fruktoos, mis on kõige magusam looduslik suhkur), mineraale nagu rauda, tsinki, boori, kaltsiumi, räni, eriti kaaliumi ning A, B , C ja D vitamiine.

Juurviljad

4. TARBI MINERAALAINETERIKAST VETT – kuna viirus vajab oma arenemiseks happelist keskkonda, siis mineraliseeritud vesi aitab keha muuta aluselisemaks, milles viirustel on võimatu arenda.

5. LIIGU PALJU VÄRSKES ÕHUS – värske õhk, päike ja liikumine tagavad tugeva ja vastupidava tervise. 

VARUSTA OMA KODUAPTEEK KOLME IMMUUNSÜSTEEMI TOETAVA TOOTEGA

  1. Bioaktiivne C-vitamiin acerolaga, 90 kapslit – immuunsüsteemi kaitse bioaktiivse vitamiini näol
  2. Võilill, 90 kapslit – immuunsüsteemi kaitse maksa puhastava taime näol
  3. Kurkumiin, 90 kapslit – immuunsüsteemi kaitse rakke kaitsva taime näol

Kolmekordne kaitse Sinu immuunsüsteemile!

Kolme toote tavahind: 57.-/soodushind: 48.45

OSTA KOMPLEKT SOODUSHINNAGA

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´