Nii suur rõõm on tõdeda, et terviseteadlikkus kasvab! Oleme saanud mitmeid küsimusi, millist Ecosh'i toodet oma lähedasele kinkida. Nii otsustasimegi panna kokku meie esimese kingispikri, et Sul oleks veel lihtsam valikut teha, millega üllatada oma armast inimest.

Kingispikker koosneb seitsmest erinevast ”kombost”. Me oleme mõelnud kõigile.
Siin saad endale kohe ostukorvi lisada endale meelepärased kingitused. Tootele vajutades valid üheainsa toote.

Pane tähele, et vajutades nuppu ”Tellin kõik ja kingin”, läheb Sinu ostukorvi kogu kombo. 

Ostukorvis saad pärast vajadusel kustutada tooted, mis seekord valituks ei osutunud. 

Mõnusat kingi inspiratsiooni!

Meie esimene kombo kannab nime ''TÄIELIK HEAOLU. IGAPÄEV''. 

Valisime välja just need tooted, mis on mõeldud igapäevaseks enesehoidmiseks, et olla tugeva immuunsusegaterve ja õnnelik.

märksõnad: immuunsus, energia, toetatud seedimine

Antioksüdandid on vitamiinid ja mineraalained, mida on hea tarvitada iseäranis just kevad-, sügis- ja talvisel perioodil immuunsüsteemi kaitseks.  Vitamiinid A, C ja E ning mineraalained nagu tsink ja seleen aitavad kaasa normaalsele immuunsüsteemi talitlusele, vähendavad väsimust ja kurnatust ning säilitavad üldist energiat ja elujõudu.

C-vitamiin Acerolaga toetab tõhusalt organismi vastupanuvõimet, annab energiat, peletab väsimust ning on oluline mitmete teiste biokeemiliste reaktsioonide toimimiseks kehas.

D-vitamiin kookosõliga toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust ning on väga hea eriti just päikesevaesel perioodil.

Ecobiotic probiootikumid toetavad soolestiku mikrofloorat ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.
Õnnelik kõht = õnnelik elu!

ARMASTAN SIND, ESIVANEM

Aitäh vanaemadele ja vanaisadele, hoole ja armastuse eest! Väljenda oma tänutunnet, valides Ecosh’ist just eakatele mõeldud väetooted.

märksõnad: immuunsus, liigesed, vererõhk, aju toetus, seedimine

Vererõhu kompleks toetab kardiovaskulaarset süsteemi, hoiab veresooned elastsena ja aitab kaasa normaalsele vereloomele.

Antioksüdandid säilitavad üldist energiat ja elujõudu ning vähendavad väsimust ja kurnatust.

Liigestekompleks aitab kaasa liigeste sh luude ja kõhrkoe normaalsele talitlusele ning toetab liigeste tööd ja liikuvust.

Pro Eyevision sisaldab täiskomplekti antioksüdantseid vitamiine ja olulisi mikroelemente, mida silmad oma funktsioneerimiseks tõeliselt vajavad.

EcoBiotic Senior Formula probiootilised kapslid on mõeldud kasutamiseks eakatele. Päevane annus sisaldab 20 miljardit kasulikku bakterit, mis aitab tõsta vajalike bakterite kontsentratsiooni organismis ja toetada immuunsüsteemi igapäevaselt. 

Oomex aitab hoida igapäevast normaalset asendamatute rasvhapete sisaldust kehas ning toetada silmade, südame-, närvi-, aju-, liigeste ning immuunfunktsiooni.

SINU TÖÖKUS ON IMETLUSVÄÄRNE

Need väetooted on neile, kes soovivad tervist ka töölauale – teravatele pliiatsitele, kelle töö nõuab vaimset pingutust

märksõnad: aju toetus, närvisüsteem, keskendumine, tähelepanuvõime

 

Noorex on uus toode, mis algselt sai mõeldud noortele, kuid toodet luues nägime, et see sobib kõigile. Eriti neile, kes soovivad pingelisel töö- või õppeperioodil või suurema kehalise pingutuse korral toetada oma keha ja vaimu.

B-vitamiinid aitavad kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Magneesium glütsinaat koos imendumist soodustavate bioaktiivsete vitamiinidega aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste ladusale tööle. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Oomex kalaõlis sisalduvad EPA ja DHA rasvhapped on ülimalt olulised aju normaalse talitluse ning arengu jaoks.

SISEMISE ILU VÄLINE SÄRA

Kõigile, kes soovivad hoolitseda oma kauni välimuse eest looduslikult. Ja särada.

märksõnad: juuksed, nahk, küüned, liikumine

Kuldjumes sisalduvad vitamiinid aitavad hoida nahka normaalsena ning kaitsta nahka vananemise eest. Tsink aitab kaasa vitamiin A normaalsele ainevahetusele ja aitab ka hoida nahka normaalsena. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele. Lisaks annab Kuldjume mõnusa päevitunud jume ning kaitseb nahka päikesepõletuse eest.

Biotiin on tõeline iluvitamiin – sellel on tähtis roll naha, juuste ja närvide tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine  rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. See takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist.

Tsink on vajalik organismi arenemiseks ja uuendamiseks, kuna see mõjutab kasvu reguleerivaid ensüüme, hormoone ja energeetilist ainevahetust. Tsingi mõju on kõige paremini näha kiiresti uuenevate kudede nagu naha, juuste ja küünte tervises.

MSM + C-vitamiin
on eriti sobilik neile, keda huvitab naha, juuste, küünte tervislik seisund. MSM ehk looduslik sulfur on keha mürkainetest vabastamise lemmiklaps. See aitab meie keha energia tootmisel ja mitmete kudede (nt. juuksed, luud, küüned ja liigesed) tervena hoidmisel.

SA VÄÄRID MEELERAHU

Olgem ausad, vaimne tervis soovib samuti tähelepanu. Toeta oma lähedast, kinkides talle pehme pai närvisüsteemi toetavate toidulisandite näol.

märksõnad: närvisüsteem, uni, vaimne heaolu

Meelerahu on loodud tasakaalu hoidmiseks, et vältida kroonilise stressi tekkimist pikaajalisest pingest. Meelerahu toode sisaldab aminohappeid, roosilõhnalist kuldjuurt , mis stimuleerib stressi korral närvisüsteemi ja intellektuaalseid funktsioone ning punast kannatuslille õite ekstrakti, mis suurendab keha vastupanuvõimet stressile. Tootes olev foolhape toetab südame tööd.

Hea une kompleks sisaldab aminohappeid ja taimi, mis toetavad kiiremat uinumist, aitavad hoida pikka ja tervislikku unetsüklit ning lõõgastada vaimu.

Ashwagandha on adaptogeen, mis soodustab tasakaalu kehas, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Ashwagandha toetab neuroloogilise, reproduktiivse, endokriinse süsteemi normaalset talitlust, aitab kaasa energia tootmisele ja eluea pikenemisele.

MILLINE MEES!”

Näita oma armsale mehele, kui hea on enda eest hoolitseda.
Kingi talle Ecosh’i tooted ja vaata, kuidas ta transformeerub. Järele proovitud. Toimib.

märksõnad: elujõud, immuunsus, seedimine, füüsiline energia

Testoboost on mõeldud aktiivsetele meestele, kelle eesmärgiks on toetada oma füüsilist võimekust ja mehelikku potentsiaali.

Must pässik + must küüslauk on läbinisti Eesti päritoluga ning see väekas paar on üks vanim ravimtaimede segu.
Selline kooslus toetab hingamisteede ja veresoonkonna tervist ja maksa talitlust ning aitab hoida soolestiku mikrobioloogilist tasakaalu. 

Tsink on vajalik eesnäärme normaalseks talitluseks. See ergutab immuunsüsteemi ja parandab meeste viljakust. 

C-vitamiin Acerolaga aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele ning kõhrkoe, naha, luude, veresoonte ja igemete normaalsele talitlusele. 

Ecozym seedeensüümid aitavad toitaineid lõhustada ning organism omastab neid seeläbi paremini. Tulemuseks kerge ja mõnus tunne ning toetatud seedimine.

HEI, NOORUSLIK ENERGIA

Noortele endale ja neile, kes soovivad noorendavat boost’i ja toetust vaimse ning füüsilise pingutuse korral.

märksõnad: energia, aju toetus, rakutoit

Noorex on spetsiaalselt noortele loodud toniseeriv, stabiliseeriv ja toetav kompleks. Täiendav energia ja turgutus nii suurenenud vaimse kui ka füüsilise pingutuse korral.

Magneesium mõjub hästi noore unekvaliteedile ja toetab närvisüsteemi talitlust. 

9superfoods sisaldab üheksat erinevat taime, mille toitaineväärtus on ülimalt kõrge. Selline kooslus toetab organismi üldseisundit, immuunsüsteemi, seedeprotsesse ja organismi puhastumist.

Vitaboost on tõeline toitainetekokteil Eesti väemarjadest. Kibuvitsast, astelpajust, mustikast ja mustsõstardest koosnev marjade segu toetab organismi vastupanuvõimet, annab toonust ja paneb silma särama just päikese- ja vitamiinivaesel perioodil.

Oomex teeb head noore südame-versoonkonnale, liigestele, immuunsusele, aju funktsioneerimisele, mälule, naha ja juuste kvaliteedile, nägemisele ja kogu organismi arengule.

Parim kingitus tuleb otse südamest. Märka, mida Sinu lähedane vajab. Ilusat üllatamist!

Kas sellest postitusest oli abi?

This Post Has One Comment

  1. Brite

    Tänan, et loote ja koondate teadlikkust tervislikust elust. See, kuidas ennast (Ecoshi toodetega) toetada, pole lihtsalt elustiil vaid on Elu ja elamine ise.

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´