Jõuluootuse aeg on paljude jaoks kõige ilusam, rahulikum (vaid sinnamaani kuniks käes on 23. detsember ja pole ühtegi kingiideed 🙂 ), romantilisem ja lemmikum aeg aastas. Kuigi õues on jahedam, päikesevalgust vähem ja varbad vahel külmetavad, siis südames on ikka kohe kuidagi eriliselt soe. Lapsed on jõuluvana ootusest õhevil ja valmis lausa enneolematul moel pingutama, et päkapikkude jaoks heas nimekirjas olla ning jõuluvana käest kõik soovitud kingitused jõuluõhtul kätte saada. Jah, lapsed teavad täpselt, mida nad tahavad, nende soovide täitmine on lihtne ja suur rõõm ka meie endi jaoks. Siiralt heast südamest kingituste tegemine on lihtsalt nii hea tunne!

Aga kuidas täita täiskasvanute soove? Mida üldse soovivad täiskasvanud? Kuidas neile enim rõõmu teha? Mis oleks see kingitus, millel on tõeliselt asendamatu ja pikaajaline väärtus? Selline, mis ütleks – ma tõesti hoolin sinust? Ja mis ei oleks liialt kulukas?

Kuniks inimene oma tervist veel tähtsaimaks ei pea, soovib ta enamjaolt materiaalseid asju – ilusat käekella, uut parfüümi, kaunist ehet, lotovõitu… Aga kui stress, ületöötamine, vale toitumine ja muud tervisega seotud probleemid hakkavad lõpuks tunda andma, soovib ta ainult üht – tagasi oma tervist!

Siin on sulle 5 kingiideed, et saaksid oma kallitele pereliikmetele, oma kõige lähedasematele sõpradele, kolleegidele või töötajatele kinkida midagi täiesti asendamatut. Midagi, mis ütleks – ma tõesti hoolin sinust! Enneta hetke, kus mõni sulle oluline inimene oma tervise pärast muretsema peaks ja kingi neile, kellest enim hoolid ja kelle rõõmsat meelt ning lähedust oma elus vajad – tervist.

Lõõgastus

5 kingiideed sinu tähtsaimatele - perele, sõpradele, kolleegidele või töötajatele

TEEME HEAD KÕIGILE! Detsembris kingib ECOSH iga ostu pealt Toidupangale ühe D-vitamiini (1200IU kanepiõliga). Nii jõuab meie kliimas vajalik päikesevitamiin nende Eesti inimesteni, kes seda hetkel kõige rohkem vajavad. Tänu Sulle!

Kingiidee 1. Väekingitus tervele perele

Imekaunis ja tervisest pakatav väekingikarp, kus on tooteid tervele perele: emale, isale, vanaemale, vanaisale, tädile, onule, õele, lastele ja kogu suguvõsale. Väekingi karp sobib kõigile ja siin on koos kõik olulisemad tooted, mida Eesti inimesel talveperioodil enim vaja võib minna: D-vitamiin, Pau D’Arco, Kurkumiin ja Ecobiotic (väekingitus soodushinnaga -15% kogu detsembri jooksul)

Kingiidee 2. Sinu immuunsüsteemi ja luude toetuseks

D3-vitamiin 4000IU kookosõliga või D3-vitamiin kanepiõliga 4000IU, et aidata sinu pereliikmel, sõbral või töökaaslasel oma immuunsüsteem tugevana hoida ja viiruste vastu võidelda. Vali ise, millise õliga D-vitamiin tundub meelepärasem.

Kingiidee 3. Kahetooteline komplekt tugeva närvisüsteemi, lihaste ja meeleolu heaks

B-vitamiini kompleks + Magneesium, aitavad kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Kingiidee 4. Kolmetooteline komplekt immuunsuse, luude, tugeva närvisüsteemi ja hea une jaoks

C-vitamiin kibuvitsaga + D-vitamiinMagneesium, aitavad vähendada väsimust ja kurnatust, aitavad kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele ning kõhrkoe, naha, luude, veresoonte ja igemete  normaalsele talitlusele. Lisaks tugevdavad immuunsust, toovad hea une ning toetavad närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. See komplekt on parim valik sinu kolleegidele!

Kingiidee 5. Sinu tervisliku elu alguseks

ECOSH’i terviklik kehapuhastuse komplekt koosneb kolmest keha puhastavast tootest ja puhastumist toetavast käsiraamatust. Erinevate kehapuhastustoodete läbimõeldud järjestikune tarvitamine tagab parima tulemuse. Nii ennetad toksiinidest tulenevaid terviseprobleeme, aitad kaasa maksa ja soolestiku puhastumisele, annad hea hoo kaalualanemiseks ning koos kasulike praktikate ja tegevustega saad ühtlasi parema kontakti oma keha ja tunnetega. Kehapuhastuskomplekt võib olla elumuutvaks kingituseks ja anda kingisaajale tuge uue aasta eesmärkide saavutamiseks.

Loodame, et leidsid siit hea ja tervislikkusest pakatava kingiidee oma pere, sõprade või kolleegide jaoks. Kui soovid sobiva tervisekomplekti ise kokku panna, siis on selleks ECOSH’i e-poes kõik võimalused ja ligi 60 erinevat toodet, mille vahel valida. Kindlasti leiad just selle õige.

Tervist ja rahu!

ECOSH 🍀 vägi Sinus eneses

Pildid: Shutterstock.com

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´