Selected:

ASHWAGANDHA - KSM 66

19.00 

ASHWAGANDHA – KSM 66

Adaptogeensete taimede hulka liigitatud Ashwagandha taim soodustab tasakaalu kehas, toetab head und ja lõõgastunud olekut. Ashwagandha toetab neuroloogilise, reproduktiivse, endokriinse süsteemi normaalset talitlust, aitab kaasa energia tootmisele ja eluea pikenemisele.

(211 arvustused)

19.00 

Tasuta transport alates 25 € tellimusest.
Tallinnas toob Ecoshi väekuller paki 24h kohale!

Logi sisse ja teenid igalt ostult 5% Boonust

Kirjeldus

Päevane annus sisaldab

2 kapslit

Ashwagandha (Withania somnifera) juure pulber

500 mg

Ashwagandha (Withania somnifera) ekstrakt 4:1

250 mg

Ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt

250 mg

ASHWAGANDHA

pakub meelerahu, soodustab rahulikku und ning keskendumisvõimet. Toetab närvi- ning hormonaalsüsteemi talitluse tasakaalustumist, aitab kaasa normaalsele ja püsivale energiavahetusele ning seksuaalsele elujõule.

Ashwagandha

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Ashwagandha (Withania somnifera) juure pulber 500 mg / Ashwagandha (Withania somnifera) ekstrakt 4:1 250 mg / Ashwagandha (Withania somnifera) KSM-66 juure ekstrakt 250 mg

See taim on üks tuntumaid Rasayana (noorendavaid) abivahendeid ajurveedas. Nii nagu žen-ženn on tuntud Hiina traditsioonides, on aswagandha pikad ja pruunid juured mänginud keskset rolli juba mitmeid tuhandeid aastaid India rahvuslikus meditsiinis. Taim kasvab põõsana peamiselt Indias ja Nepaalis ning tema õied on väiksed ja rohelised, küps vili punakas-oranž, mis sarnaneb väga meile tuntud füüsaliga (Physalis).

Toetab head und ja lõõgastunud olekut

See on üks väheseid lõõgastavaid (mitte stimuleerivaid) adaptogeenseid taimi ning seda on traditsiooniliselt kasutatud heaolu tunde suurendamiseks ja une kvaliteedi toetamiseks. Ashwagandha ladina keelne nimi Withania somnifera on otsetõlkes  «unetekitaja», kuid taime nimi ashwagandha tuleneb siiski sanskriti keelest ja see on kombinatsioon sõnadest «ashva», mis tähendab hobust ning «gandha», mis tähendab lõhna. Selle taime juurel on tugev aroom, mida on kirjeldatud kui hobusele omast. Peamiselt kasutatakse taime organismi tasakaalu viimiseks.

KOOSTISOSAD: Ashwagandha juure pulber (Withania somnifera), Ashwagandha juure ekstrakt 4:1 (Withania somnifera), Ashwagandha KSM-66 juure ekstrakt (Withania somnifera), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE:  1-2 kapslit päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada veega.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 50 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Loe lisaks meie blogist

Ashwagandha

ASHWAGANDHA EKSTRAKT- teaduslike uuringutega tõestatud KSM-66 tõhusus

Mis on Ashwagandha? Ashwagandha ekstrakt on ajurveda, traditsioonilise India ravitsemissüsteemi lipulaevaks olev ravimtaim. Seda ravitaime on tuntud juba sajandeid, kuid alles nüüd kogeb see suurt ülemaailmset tuntust tänu hiljutiste meditsiini- ja farmakoloogiauuringute plahvatuslikule mõjule. Ashwagandha soodustab tasakaalu kehas tuues keha tagasi algsesse balanssi, näiteks aitab taim nii kilpnäärme ala- kui ületalituse ning teiste hormonaalsüsteemide

Loe rohkem

Lisainfo

Kaal0.2 kg
PURGI MÕÕTMED

60 x 60 x 110 mm

TootekaartPrindi

211 arvustust tootele ASHWAGANDHA – KSM 66

 1. Anne (toote omanik)

  Tere! Jah, olen kasutanud ashwagandha kapsleid nüüd kuu aega kindlasti. Tegelikult kuulsin sellisest toidulisandist juba paar aastat tagasi, aga ei osanud temasse kuidagi suhtuda. Nüüd siis jälle kuulsin ja otsustasin tellida. Mul oli sügisel üksjagu rahutu ja igasuguste raskete unenägudega uni, mõtlesin, et proovin. Kuigi ma kasutan veel paari- kolme toidulisandit (vahetan neid aeg- ajalt välja), siis pärast ashwagandha kapslid kasutamise algust tundsin hommikuti kerget pearinglust. Ei saagi aru, võibolla seetõttu, et peaksin hommikuti kellaajaliselt justkui veel magama, aga siiski tõusen. Voodis enda magama sundimine teeb lõpuks veel halvema enesetunde. Aga kogu minu toidulisandite kompleks on tunduvalt paremaks teinud seedimise, ka üldine toonus on tõusnud ja elurõõmu on juurde tulnud. Aitäh!

 2. Sirli (toote omanik)

  Koos magneesiumiga tagas sügava une.

 3. Eliza (toote omanik)

  Toode oli täpselt see mida mul oli vaja kuna ilma tõttu tuli rohkem depressioon. Rahunes mind maha, andis tasakaalu emotsioonidele ja sellise mõnusa rõõmu. Aga noh kindlasti teebki natukene uimaseks, aga see polnud väga suur probleem.

 4. Sirje (toote omanik)

  Ülimalt hea toode pingete maandamisek, kasutan juba pikka aega.

 5. Rita (toote omanik)

  Olen abi saanud, ja rahul.

 6. Tanja (toote omanik)

  Olen meeldivalt üllatunud, toode tõesti mõjub. Mõjumist tajusin alguses tagantjärele, kuna väga pingelise perioodi elasin üle ilma unerohtude ja rahustiteta, mida muidu vajadusel tarbisin.

 7. Eve (toote omanik)

  Unehäiretega kimpus oleva inimesena magan tõepoolest paremini .

 8. Eve (toote omanik)

  Lõõgastab hästi. Uni on rahulik ja sügav.

 9. Mare (toote omanik)

  Õigustab täielikult tootekirjelduses öeldut. Olen väga rahul.

 10. Ülle (toote omanik)

  Toode annab rahulikuma meele.

 11. Aita (toote omanik)

  Uni on parem, närvilisust enam pole. Väga hea toode!

 12. Ege (toote omanik)

  Mina olen rahulikum ja enesetunne on hea.

 13. Anneli (toote omanik)

  Kasutan juba pikemat aega järjest. Teeb rahulikumaks ja uni on parem. Sain AD-st lahti!

 14. Lylian (toote omanik)

  Uni on parem.

 15. Ülla (toote omanik)

  Võtsin alguses 1 kapsli õhtuti ja kohe tundsin mõju. Jäin kohe uniseks ja öösel magasin ka hästi. Umbes teisest nädalast ei jäänud õhtul enam nii hästi magama. Aga kui magama jään, siis magan rahuldavalt, kuid mitte nii nagu esimesel nädalal. Proovisin siis 2 kapslit võtta, kuid see esimese nädala efekt pole tagasi tulnud. Aga katsetan veel. Segadusse ajab ka see, et purgil 1-2 kapslit päevas, aga kodulehel 2-4 kapslit.

 16. Annika (toote omanik)

  Väga hea toode. Peale antud toote kasutama hakkamist võtan arsti poolt kirjutatud unerohtusid aina harvemini. Suur tänu!

 17. Natasha (toote omanik)

  Soovin kuuri jätkata. Magama jäämine kiire ja uni sügav. Päeval aga olen energilisem 🙂

 18. Aire (toote omanik)

  Olen tootega rahul. Hakkasin antud toodet kasutama, et tasakaalustada hormonaalset kõikumist. Täitsa toimib

 19. Merle (toote omanik)

  Une kvaliteet on paranenud.

 20. Natasha (toote omanik)

  Uni sügavam, päevad rahulikumad 🙂
  Ammu periooditi kasutan ja ei soovi loobuda.

 21. Liane (toote omanik)

  Annab, mõne päevaga, meelerahu ja une.

 22. Marika (toote omanik)

  Uni ei ole veel 5+, aga öösiti enam nii tihti kella ei vaata ja külmkapi päevitust ka enam pole, muidu käisin öösiti näksimas ka..
  Jätkan tarbimist ja küll see uni paremaks ka läheb 🙂

 23. Elo (toote omanik)

  Lihtne neelata, tasakaalustavad hästi hormonaalset kõikumist.

 24. Küllikki (toote omanik)

  Suurepärane toode! kasutan pikemaajaliselt, sest muidu olen hädas meeleolulanguse ja mustade mõtetega. Ashwagandha tasakaalustab väga hästi!

 25. Signe (toote omanik)

  Toode on mõjunud hästi. Energiat on juurde tulnud, närvilisus on kadunud ja uni on paranenud.

 26. Ksenia

  Kuskil ei räägita tema kõrvalmõjudest, millal ei tohi teda kasutada ning kirjutatud, miks ta Venemaal keelatud on…Kuid kui sellega end kurssi viia ning vastunäidustusi ei ole, siis on toode muidugi etem kui antidepressesandi keemia tabletid jm.

 27. Jelena (toote omanik)

  Olen tootega väga rahul. Peale ühe nädala kasutamist juba tunned ennast paremini, rahulikum, pole nii närviline enam, ärevus vähenes ja uni ka rahulikum.

 28. Sirje (toote omanik)

  Väga, väga rahul tootega. Tarvitasin pikki aastaid antidepressante. Olen tänulik töökaaslasele, kes soovitas mulle Ashwagandhat. Jätsin depressandid ära ja tunnen ennast palju paremini. Tarvitan seda toodet vist ligi aasta ja jään edasi tarvitama. Suured tänud sellise toote eest.

 29. Ylle (toote omanik)

  Olen kasutanud 2 kapslit päevas. Sügava une faas on tublisti pikenenud.

 30. Kairi (toote omanik)

  Olen selle tootega väga rahul. Peale paarinädalast tarvitamist märkasin. et olen tunduvalt rahulikum ja rõõmsameelsem, kohe kindlasti aitab minu minu üleminekuea vaevusi leevendada!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

×

Ostukorv