Kindlasti oled troopilise kliimavöötme riikidesse reisides kogenud tülikaid kõhuhädasid, mis ohustasid rikkuda kogu Su reisimise mõnu. Kõige sagedasemad reisimisega seotud seedevaevused on kõhukinnisus, kõhulahtisus, gaasid ja puhitused. Tõsisemate kõhuinfektsioonide puhul lausa  palavik, nõrkus, valud, oksendamine jne. Selleks, et kindlustada reisi kordaminek, on mõistlik varustada end korralike kõhutervist hoidvate toidulisanditega. 

Reisipaketti kuuluvad: 

Ecobiotic probiootikumid

Oma sooletegevust saame ise positiivselt toetada ja kaitsta süües probiootilisi toidulisandeid kogu reisi vältel. Kvaliteetsed kaheteistkümne inimspetsiifilise piimhappebakteri tüvega Ecobiotic probiootikumid toetavad kindlalt soolestiku mikrofloorat, kaitsevad organismi kahjulike mikroobide sissetungi ja infektsioonide eest ning osalevad aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises. Soovitav on juba paar nädalat varem hakata probiootikume tarbima, et seedetraktis oleks piisavas koguses soolestiku mikrofloorat kaitsvaid häid baktereid. 

Ecobiotic:  manustada  2 kapslit veega tühjale kõhule enne magama minekut või tundliku mao korral 30 minutit enne või peale sööki.

 

Boulardii

Saccharomyces cerevisiae boulardii aitab taastada limaskestasid, kui need on kahjustatud mõne reisil saadud kõhuviiruse, halva kvaliteediga toidu või ravimite (nt  antibiootikumide) poolt. Boulardii on aktiivne pärmilaadne mikroorganism, mis toodab kaht limaskesta alusmolekuli nagu spermiini ja spermidiini, mis loovad kahjustunud pinnale ( nt suu,- nina-, kõri- ja soolestiku limaskestadele) uut limaskesta. 

Boulardii:  manustada 1 kapsel päevas koos veega vahetult enne sööki.

Kiudaineterikas soolepuhastus Detox

Kurkumi, mustikate ja probiootikumidega varustatud kiudained on abiks nii kõhukinnisuse kui kõhulahtisuse puhul. Vees paisuvad kiud imevad endasse organismi sattunud kahjulikud ühendid ja patoloogid, tehes sealjuures kehast jääkainete väljutamise kergeks, libedaks ja regulaarseks. Lahustumatud kiudained aitavad omakorda puhastada sooleseina sinna kinnitunud jääkidest. Detox soolepuhastus sisaldab kiudainetest psülliumi e. kõrbe teelehe seemnete kestasid ja linaseemneid, mis on ühed parimad ja külluslikumad looduslikud kiudainete allikad. Kiudaineterikas Soolepuhastus Detox on üks tõeline abimees kogu reisi vältel hoides su kõhu pehme ja korras.  

Kiudaineterikas soolepuhastus Detox: manustada 1-2 spl täis pulbrit 1-2 klaasi veega. Päeva jooksul juua ohtralt vett.

Mineraalide kontsentraat Mineralex 

Soojemates riikides kaotab organism higistamisega väga palju mineraale. See omakorda võib endaga kaasa tuua mitmeid ebameeldivaid kõrvalnähte nagu peavalu, uimasus, kiire väsimine, pinges lihased, pearinglus, meeleolu kõikumised jne. Selleks, et kiiresti taastada organism oluliste mineraalidega, vala väike kogus Mineralex kontsentraati oma joogivee pudelisse ja manusta seda kogu päeva jooksul. Mineralex teeb joogivee mõnusalt pehmeks ja aluseliseks ning hoiab eemal viirused, kes armastavad oma elutegevuseks happelist keskkonda. Aluselist keskkonda loov MINERALEX sisaldab looduslikul moel üle 70 mineraali ja mikroelemendi, millest kõrgeima kontsentratsiooniga on magneesium, naatrium ja kaalium.

Mineralex: poole liitrisele veele lisa korgitäis Mineralex kontsentraati. 

Nelja toote tavahind: 87 € / soodushind: 71.95 €

Soeta kogu reisipakett soodushinnaga siit

Kas sellest postitusest oli abi?

Lisa kommentaar

×

Ostukorv

´