Kuivade ja katkevate juuste või juuste väljalangemise korral on ennekõike oluline ravida probleemi põhjust ning anda kehale tagasi puuduvad juuste vitamiinid nagu biotiin ning väävliühendid. Ecoshi valikust leiad vajalikud vitamiinid juustele, milledel on tähtis roll ka naha ja küünte tervises ning uute tervete rakkude moodustumises.

Ava tootekategooriad
 • Allahindlus! BIOTIIN 5000 μg- iluvitamiin
  • Allahindlus!
   Allahindlus! BIOTIIN 5000 μg- iluvitamiin
  • BIOTIIN 5000 μg- iluvitamiin

  • B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne biotiin, tuntud ka vitamiin H, vitamiin B7 ja  koensüüm R nime all, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel. Ilu vitamiinina on biotiin väga oluline naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine  rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin  aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele.  
  • 14.45 
  • Lisa korvi

Kaunid lopsakad juuksed on ehteks igaühele ja peegeldavad mõneti ka üldist tervist ning tasakaalu kehas. Juuksekarvu on inimesel peas väidetavalt ligikaudu 250 000 ja igapäevaselt langeb neist välja keskmiselt umbes 100. Selline vähene juuste väljalangemine on täiesti normaalne. Juuksevitamiinid toetavad juuste tervist.

Siiski, vahel on perioode, kus igaüht võivad kimbutada probleemid juustega nagu murettekitavalt suur või haiguslik juuste väljalangemine, kuivad ja katkevad juuksed, tuhmid juuksed, juuste hõrenemine jne.

Peamised juuste väljalangemise põhjused on stress, sünnitus, teatud ravimite tarvitamine (onkoloogiaravi, antibiootikumid), hormonaalsed tasakaalutused, suur vaimne ja füüsiline koormus, ebapiisav toitumine ning dieedid, teatud autoimmuunhaigused, peanahaga seotud probleemid ja ka aastaaeg (juuste kasvufaasist tulenevalt langeb juukseid enim välja just kevadeti ja sügiseti).

Mis siis aitab juuste väljalangemise vastu? Kuigi kergema juuste väljalangemise korral võib abi leida ka erinevatest välispidistest toodetest nagu šampoonid või maskid, siis ennekõike on vajalik paika saada keha sisemine tasakaal, ravida probleemi põhjust ning anda kehale tagasi puuduvad toitained ja juuste vitamiinid nagu biotiin ning väävliühendid.

Siit leiad looduslikud, puhtad ja parimad vitamiinid juustele, milledel on tähtis roll ka naha ning küünte tervises ning mis tagavad uute tervete rakkude moodustumise.

×

Ostukorv

´