Lausa „jumalikuks puuks“ nimetatud ja rahvameditsiinis juba sajandeid kasutusel olnud Pau d’Arco on looduslik antibiootikum, millel on ka antibakteriaalne, viirustevastane, seenhaiguste vastane, parasiidivastane, valu vaigistav, antioksüdantne, immuunsüsteemi tugevdav ja põletikuvastane toime.

Ava tootekategooriad
 • PAU D’ARCO – sipelgapuu koore tilgad
  • PAU D’ARCO – sipelgapuu koore tilgad
  • PAU D’ARCO – sipelgapuu koore tilgad

  • Kesk-ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu koor e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. Sipelgapuu koort sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks ja organismi puhastamiseks, eriti kevad-sügisesel hooajal. Vedelal kujul Pau d´Arco ekstrakt sobib eriti lastele selle hapukasmagusa maitse tõttu.
  • 20.00 30.00 
  • Vali
 • PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid
  • PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid
  • PAU D ÁRCO – sipelgapuu koore kapslid

  • Kesk- ja Lõuna-Ameerikas kasvav sipelgapuu e. Pau d´Arco aitab kaitsta rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste ning keha väliste tegurite eest. Sipelgapuu koore pulbrit, kui looduslikku toidulisandit, sobib kasutada immuunsüsteemi hoidmiseks, eriti kevad-sügisel hooajal.
  • 18.00 
  • Lisa korvi

Pau d’Arco ehk sipelgapuu koore puit on ülimalt tugev, vastupidav nii mädanemisele kui ka kõikvõimalikele kahjuritele ning imelisel kombel ei kasva sipelgapuu tüvel kunagi ka seened. Need harukordsed omadused on Pau d’Arco iidsete ravitsejate tähelepanu köitnud juba sajandeid.

Mehhiko ja Peruu põliselanikud on puud nimetanud lausa „jumalikuks puuks“. Ja seda põhjusega, kuna Pau d’Arco on tõeline imeravim mis aitab võidelda mitmete tervisehädadega.

Pau d’Arco on looduslik antibiootikum, mida kasutatakse rahvameditsiinis paljude nakkushaiguste korral. Lisaks on sipelgapuu koorel antibakteriaalne, viirustevastane, seenhaiguste vastane, parasiidivastane, valu vaigistav, toniseeriv, antioksüdantne, immuunsüsteemi tugevdav ja põletikuvastane toime.

Kõikide nende omaduste tõttu on Pau d’Arco puhul täheldatud tervendavat toimet külmetushaiguste; ägedate kopsu- ja bronhiaalhaiguste; sinusiidi; gastriidi, mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandite; düsenteeria; kuse- ja suguelundite haiguste; põiepõletiku; prostatiidi; emakakaela põletiku; veneroloogiliste haiguste; erineva lokalisatsiooniga põletikuliste protsesside; verehaiguste (mononukleoos, rauapuuduslik aneemia jt.); seenhaiguste; liigesepõletike ja reuma; nahahaiguste (rasupunnid, ekseemid, paised, psoriaas); autoimmuunhaiguste (erütematoos); diabeedi; hüpertoonia; südame-veresoonkonna puudulikkuse, ateroskleroosi; tuberkuloosi; sapiteede läbitavuse häirete ja pankreatiidi puhul.

Pau d’Arco on harvaesinevalt rikas ka erinevate mineraalide ja vitamiinide poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumi, rauda, joodi, tsinki, mangaani, magneesiumi kui boori.

Parima Pau d’Arco toidulisandi valikul on oluline teada, millisest allikast tuleb tooraine ja milline on koostis. Kõige kvaliteetsema tooraine eksportija on Brasiilia ning tootes peaks kindlasti lisaks puukoorele (”Inner Bark” või ”Bark Powder”) sisalduma ka ekstrakt. Ekstrakti puudumisel ei tasu soovitud efekti oodata.

Ecoshi sipelgapuu koor sisaldab nii puhast koort kui ka 10:1 (kümme korda puhastatud ja ekstraheeritud) ekstrakti.

Pau d’Arco ekstrakti võivad kasutada nii täiskasvanud kui lapsed. Kuna Pau d’Arco toidulisandid on looduslikud antibiootikumid, siis on nii ennetuse kui ravi puhul hea lisaks tarbida probiootikume.

×

Ostukorv